Увага!!! Сайт знаходиться на стадії розробки

logo_blitz logo_unl

ПРО ПРОЕКТ

Лотереї "БЛІЦ ЛОТО" - інноваційне рішення у сфері ігор на лотерейному ринку. Більшість ігрових продуктів проекту "Бліц Лото" представляють собою лотереї, які дають гравцю можливість не просто визначити комбінації чисел чи позначень, які на його думку можуть стати виграшними, а й обрати варіант гри - з великим виграшем та меншими шансами, або меншим виграшем ,але з більшими шансами.

Тобто лотереї "Бліц Лото" можна визначити як ЛОТЕРЕЇ ШАНСІВ.

Швидкі тиражні лотереї "Бліц Лото" - це лотереї, тираж яких відбувається кожні 5 хвилин з візуалізацією результату гри у вигляді анімації на екрані різноманітних засобів відображення (смартфон, монітор, телевізор, планшет тощо).

Такі ігри підходять для розповсюдження як в точках продажу державних лотерей, так і в барах, ресторанах, кінотеатрах, інших місцях дозвілля, автозаправних станціях, а також в режимі онлайн на веб-сайтах з використанням мережі Інтернет.

Швидкі тиражні лотереї "Бліц Лото" мають єдиний результат розіграшу для всієї мережі, для всіх гравців, що дає можливість учасникам грати не з сервером або програмним забезпеченням, а зі своєю УДАЧЕЮ.

Також проект "Бліц Лото" представлений миттєвими електронними лотереями, які більше відомі серед гравців як "стирачка".

Проект реалізується з використанням найсучасніших технічних рішень та новітніх ігрових продуктів.

НЕХАЙ ВАМ ПОСМІХНЕТЬСЯ УДАЧА